SVETA EVHARISTIJA
 
SVETA EVHARISTIJA
Sveta maša v živo
Katoliška Cerkev v SlovenijiPrenosi SVETIH MAŠ v živoDUHOVNA SPODBUDAARHIV
   
NA DANAŠNJI DAN  
   

BREVIRSVETO PISMO Pomembne povezave TEHNIČNA PODPORA - ogled na TV sprejemniku

 

 

 

Ljudska pobožnost šmarnic v zgodovini Slovencev


Dnevni dostop do šmarnic

Šmarnice za otroke 2020
(plakat)

Šmarnice za odrasle 2020



Dnevni dostop do šmarnic
Šmarnice za otroke 2020



Šmarnice za otroke 2020




Šmarnice za odrasle 2020
19:00 (prenos svete maše iz Brezij)
Šmarnice za otroke 2020

10:15 (Bim bam bom)




Mavrica - plakat Šmarnice 2020
ŽUPNIJA LJ - DRAVLJE
ŽUPNIJA LJ - ŠTEPANJA VAS

ŽUPNIJA PRESKA

Kateheza o šmarnicah za družine z majhnimi otroki



BREZJE: 19:00

LJ - BARJE: 18:30
LJ - BEŽIGRAD:
LJ - DRAVLJE: 19:00
LJ - ČRNUČE: 20:00
LJ - KAŠELJ-ZALOG: 19:00
LJ - PODUTIK: 19:45
LJ - RAKOVNIK: 18:30 KVIZ
LJ - SOSTRO:
pobarvanka
LJ - ŠTEPANJA VAS: 18:30 19:00

LJ - ZADOBROVA: 18:00
IG: 18:00
PRESKA: 18:00
oltarček , litanija za dopolnjevanje
SORA: 18:30
SV. KATARINA: 18:30
SV. HELENA - DOLSKO: 18:00
(video konferenca)
ŽELIMLJE: 19:00
ŽELIMLJE - Dom Janeza Boska: 19:15

CERKLJE NA GORENJSKEM: 9:00
GORIČE:
17:00, ned 9:00
KOROŠKA BELA JESENICE: 18:30
KRANJ - PRIMSKOVO: 19:00
NAKLO: 19:00
SELCA: 8:00
SREDNJA VAS V BOHINJU: 18:00
SVETI LENART: 18:00
ŠKOFJA LOKA: 18:00
TRSTENIK: 17:00, ned 9:00
TRŽIČ - BISTRICA: ned 19:00
VELESOVO: 17:00

DOB: 20:00
MORAVČE: 19:00
ZAGORJE OB SAVI: 8:00

BLOKE: 18:30
GROSUPLJE: 19:00
SODRAŽICA: 14:00
ŠKOFLJICA: 19:00



POSTOJNA: 12:00
SEŽANA:



NM - ŠMIHEL: 9:00
BIZELJSKO: 18:00
BOŠTANJ: 19:45
ČRNOMELJ: 20:00 SPLETNA UČILNICA (padlet)
DRAGATUŠ: 20:00 SPLETNA UČILNICA (padlet)
DOLE PRI LITIJI: 18:30
KAPELE PRI BREŽICAH: 18:00
MIRNA: 18:30
STOPIČE: 18:30
ŠENTRUPERT: 18:00
ŠMARJETA: 20:00
VAVTA VAS: 18:00


MB - STOLNICA: 18:00
MB - SVETA MARIJA: 9:00 19:00
ČRNA NA KOROŠKEM: 19:00
FRAM: SPLETNA UČILNICA (padlet)
HAJDINA: 19:00
HOČE: 18:00
KIDRIČEVO: 18:00
PTUJ - SV. OŽBALT: 19:30
RAVNE NA KOROŠKEM: 19:00
SLIVNICA PRI MARIBORU: 18:45
SVETA TROJICA v Slovenskih Goricah: 18:00
SVETI RUPERT v Slovenskih Goricah: 18:30
ZAVOD ANTONA MARTINA SLOMŠKA: 16:00



BIZELJSKO: 18:00
GORNJI GRAD: 19:00
KAPELE PRI BREŽICAH: 18:00
KRŠKO - VIDEM OB SAVI: 9:30
LAŠKO: 21:00 (9:00)
MOZIRJE: 19:00
PETROVČE: 19:00 (tore, čet 7:30)
PONIKVA: 19:00 (čet 20:00), ned 9:00
SVETI MIKLAVŽ NAD LAŠKIM: 21:00 (9:00)
ŠMARJE PRI JELŠAH: 17:00
ŠMIHEL NAD MOZIRJEM: 19:00
TEHARJE: 19:00
VELENJE - SV. MARTIN: 18:30 in 19:00
VELENJE - bl. ANTON MARTIN SLOMŠEK: 19:30
VITANJE: 17:15



LENDAVA: 18:00
TURNIŠČE: 10:00



ŠTANDREŽ: Pastoralna enota SOČA VIPAVA:



BUENOS AIRES: Slovenski dom San Martin: