SVETA EVHARISTIJA
 
SVETA EVHARISTIJA
Sveta maša v živo
Katoliška Cerkev v SlovenijiPrenosi SVETIH MAŠ v živoDUHOVNA SPODBUDAARHIV
   
         

kako prejemamo DUHOVNO OBHAJILOKOLEDAR.evharistija.euSVETNIK DNEVANA DANAŠNJI DANBREVIRSVETO PISMO Pomembne povezave TEHNIČNA PODPORA - ogled na TV sprejemniku

 



14. 01. 2021: Vlada podaljšala odlok za izvajanje verskih obredov (svetih maš) do 22. 1. 2021


- Opoldanska molitev Angel Gospodov z nadškofom Stanislavom Zoretom
- Vsako soboto ob 19:00 - Prenos svete maše nadškofa Stanislava Zoreta na Radiu Ognjišče


Seznam prenosov bogoslužja, urejen po dekanijah, od pričetka epidemije COVID-19 (od 13. 3. 2020 do danes) (po e-oznanilih / facebook / youtube / telefonu ... posamezne župnije ...)
OBVESTILO: zadnji podatki: 7. 1. 2021


: (,,,,)

prenos SVETE MAŠE v živo / prenos molitve / adoracije / pobožnosti / nagovor ... POVEZAVA - vse povezave se obarvajo

(primer iz domače župnije)

Zgoraj v SEZNAMU:
DEKANIJA: ŽUPNIJA18:30 18:3019:0010:30

Spodaj med VSEMI PODATKI posamezne župnije (s klikom na povezavo
ŽUPNIJA):
(sv. maša z ljudstvom in tudi PRENOS)
6:00, 7:30 in 18:30; 7:30, 9:00 in 18:30
(ko ni dela prost dan) 6:00, 7:30, 9:00 in 18:30
(ko je dela prost dan) 7.30, 9:00, 10:30 in 18:30
7.30, 9:00, 10:30 in 18:30
(od 4. 1. 2021 dalje so vse sv. maše z ljudstvom)
pri sv. maši in 19:3020:30
in med sv. mašo in 19:3020:00
17:30 in 19:00
med sv. mašo in 19:3020:30 in med sv. mašo in 19:3020:00

(------)

RADIO OGNJIŠČE5:0012:0019:0019:305:0010:0012:00EXODUS TV12:008:30RTV SLO 1 10:00
BREZJE 7:008:3010:0011:3016:0018:00 SVETI JOŽEF17:3010:00(ANG)15:0016:15 Bratje Frančiškani Jezuiti
Bratje Kapucini Salezijanci Dom Janeza Boska Želimlje21:0010:00 Zavod sv. Stanislava Zavod Antona Martina Slomška Sidro


(zadnji pregled podatkov za Nadškofijo Ljubljana: 31. 12. 2020)


LJUBLJANA – CENTER:
Bežigrad20:0010:00Marijino Oznanjenje19:0010:0011:15(ANG)19:00
Sveti Jakob7:358:0017:3018:3019:1520:007:358:0016:3017:0019:15Sveti Peter;

LJUBLJANA – MOSTE: Dol pri Ljubljani10:00 Črnuče9:00 Kašelj-Zalog9:00 Moste9:3011:00 Polje8:008:00 Sostro
Sveta Helena - Dolsko Sveti Jakob ob Savi18:0010:00 Sveti Križ19:0019:3010:0019:00 Štepanja Vas18:0010:30 Zadobrova
9:00
LJUBLJANA – ŠENTVID: Dravlje19:009:009:00 Koseze 6:307:00 18:0018:307:308:0018:0018:307:308:009:3010:00
Podutik10:10 Šentvid8:308:30 Pirniče18:0018:3010:00 Preska6:006:3018:3019:08:008:30
Sora18:309:0018:009:00 SvEta Katarina - Topol18:309:0018:009:00
;
LJUBLJANA – VIČ/RAKOVNIK: Barje18:3018:3019:0010:30 Brezovica Kurešček20:0020:00 Ig7:308:009:3010:00
Polhov Gradec8:0010:00 Rakovnik18:3018:3019:0010:30 Rudnik Vič18:0010:00 Želimlje;


KRANJ: Kranj - Kokrica19:009:009:00 Kranj - Primskovo19:30 Kranj - Zlato Polje SVETI PETER Naklo18:009:00;
RADOVLJICA: Bohinjska Bistrica10:00 Breznica9:00 Koroška Bela - Jesenice8:00 Kranjska Gora9:30
Radovljica Rateče9:30 Srednja Vas v Bohinju10:0010:00 Zasip;

ŠENČUR: Cerklje na Gorenjskem10:00 Velesovo8:00;
ŠKOFJA LOKA: Škofja Loka Bukovščica6:307:30 17:3018:009:3010:00Javorje nad Škofjo Loko Leskovica
Poljane nad Škofjo Loko9:00 Reteče9:30
17:30 Selca6:307:30 17:3018:009:3010:00 Stara Loka18:0010:0018:009:00
Sveti Duh pri Škofji Loki Sveti Lenart9:009:00 Trata - Gorenja Vas Žiri10:00

TRŽIČ: Goriče Križe18:0010:0010:00 Trstenik Tržič Bistrica;

DOMŽALE: Blagovica, Brdo18:009:009:00Dob9:0017:4518:0020:307:308:009:4010:00
Domžale18:0010:00 Vir18:008:00Zlato Polje18:009:009:00;

KAMNIK: Homec17:3018:008:309:008:309:00 Kamnik10:30MengešMoravče10:00Stranje9:00
Šmarca Duplica10:0010:00 Šmartno v Tuhinju19:009:30;

LITIJA: Litija18:009:00 Polšnik18:009:00Sava18:009:00 Šmartno pri Litiji18:0010:00Zasavska Sveta Gora;
ZAGORJE: ČEMŠENIK8:30DOBOVEC9:00Izlake10:00 Kisovec7:307:30 Zagorje ob Savi8:0011:00

CERKNICA: Begunje pri Cerknici BlokeCerknicaRakekSv. TrojicaSv. Vid
GROSUPLJE: Grosuplje19:0010:00Ivančna Gorica18:0010:00Polica8:309:00
Stična11:00Šentvid pri Stični9:4010:00ŠkofljicaŠt. Jurij
8:00
RIBNICA: Dobrepolje - Videm17:3018:007:308:008:309:008:309:00 Ribnica18:009:00Sodražica;
VRHNIKA: Dolnji Logatec8:008:00HorjulHotedršica8:30Rovte10:00Vrh Svetih Treh Kraljev;

(zadnji pregled podatkov za Škofijo Koper: 6. 1. 2021)

KOPER: Koper - Marijino vnebovzetje19:00 10:00 Koper - Sveta AnaKoper - Sveti Marko18:3019:00 18:009:30Sveti Anton;
DEKANI: Ankaran18:3019:009:30KoštabonaKrkavčePredloka;
IDRIJA - CERKNO: CerknoIdrija18:009:00;
KRAS: Hrpelje - KozinaSežana10:30Vrabče18:0010:00;
POSTOJNA: Postojna17:3518:009:3510:00KošanaPivkaŠmihel;
VIPAVA: Črniče18:0020:0019:009:0020:00Kamnje18:0020:0019:009:0020:00
LozicePodragaPodnanosŠturje18:309:00Vipava17:3018:007:0018:0010:00
;
ILIRSKA BISTRICA KOBARID NOVA GORICA ŠEMPETER TOLMIN

(zadnji pregled podatkov za Škofijo Novo Mesto: 6. 1. 2021)


NOVO MESTO:
Črmošnjice18:009:30Novo Mesto - Kapitelj9:00Novo Mesto - Sv. Lenart10:00
Novo Mesto - Šmihel18:0010:30Stopiče18:008:0010:0010:00Šmarjeta18:0018:0010:00Vavta Vas10:00
;
ČRNOMELJ: Črnomelj19:0010:00Dragatuš19:0010:00MetlikaSemič18:009:30Suhor;
KOČEVJE: Fara pri KočevjuKočevje10:0018:008:0010:0018:00Mozelj10:0018:008:0010:0018:00;
LESKOVEC: Leskovec pri Krškem, Šentjernej;
TREBNJE: Boštanj20:0020:5010:0019:00Čatež - Zaplaz8:008:00Dole pri Litiji17:4018:008:108:30
Mirna17:4018:0010:1010:30Šentrupert18:007:0010:30
Trebnje8:308:30
Veliki Gaber7:0018:0020:308:0018:007:0010:0020:30;

ŽUŽEMBERK: Krka - MuljavaZagradec

(zadnji pregled podatkov za Nadškofijo Maribor: 7. 1. 2021)


MARIBOR: Maribor - Stolna župnija18:0010:00Maribor - KošakiMaribor - Sveta Marija9:008:30
Maribor - Sveti Janez BoskoMaribor - Sveti JožefMaribor - Unizup19:00Lovrenc na Pohorju10:00
Sveta Barbara v Slovenskih Goricah;

DRAVOGRAD-MEŽIŠKA DOLINA: DravogradČrna na KoroškemJavorjeKoprivnaLibelice
Ravne na Koroškem18:007:3010:009:00

DRAVSKO POLJE: HočeSlivnica pri Mariboru7:007:00
JARENINA:
Šentilj v Slovenskih Goricah10:30Sveti Jakob v Slovenskih Goricah18:0010:0010:00
LENART V SLOVENSKIH GORICAH: Marija Snežna18:009:00Sveti Anton v Slovenskih Goricah
Sveta Trojica v Slovenskih Goricah Sveti Jurij v Slovenskih Goricah8:007:00
Sveti Lenart v Slovenskih Goricah18:008:00 Sveti Rupert v Slovenskih Goricah17:3018:009:3010:00

PTUJ: Hajdina18:0018:0010:00Kidričevo17:008:0018:008:0018:00
Ptuj - sv. Ožbalt8:30Sveti Vid pri Ptuju18:009:00

RADLJE-VUZENICA: Kapla na KozjakuRadlje ob Dravi
SLOVENSKA BISTRICA:
Poljčane;
SLOVENSKE KONJICE:
Slovenske Konjice, Špitalič10:0010:00ZrečeŽiče10:0010:00
STARI TRG: PASTIR (PamečeSeleSlovenj GradecStari Trg):19:0018:0018:0018:009:00
VELIKA NEDELJA: Sveti Tomaž17:3017:3010:00
ZAVRČ:
Sveti Andraž v Halozah

(zadnji pregled podatkov za Škofijo Celje: 7. 1. 2021)


CELJE: Stolna župnija8:00Sveta Cecilija8:0018:009:30bl. Anton Martin SlomšekTeharje;
BRASLOVČE:
Šmartno ob Paki18:0010:00;
GORNJI GRAD: Gornji GradMozirje18:0010:00Nova Štifta pri Gornjem GraduŠmihel nad Mozirjem;
KOZJE: Sveti Peter pod Svetimi Gorami;
LAŠKO:
LaškoSveti Miklavž nad LaškimTrbovlje;
NOVA CERKEV:
Vitanje;
ROGATEC:
Rogaška Slatina9:30;
ŠALEŠKA DOLINA: Šentjanž na Vinski GoriVelenje - sv. Martin19:007:0019:0010:00
Velenje - bl. Anton Martin Slomšek18:0010:00;

ŠMARJE PRI JELŠAH: Ponikva17:3018:006:307:0017:0018:008:309:0017:3018:007:007:309:3010:00
Šmarje pri Jelšah9:00;

VIDEM OB SAVI: BizeljskoKapele pri BrežicahKrško - Videm ob Savi18:0010:00Senovo;
ŽALEC:
Petrovče7:3018:008:0010:00Žalec10:00

(zadnji pregled podatkov za Škofijo Murska Sobota: 6. 1. 2021)


MURSKA SOBOTA: Murska Sobota12:00;
LENDAVA:
Lendava18:0018:0010:00Turnišče;
LJUTOMER:
LjutomerVeržej9:30

(zadnji pregled podatkov: 6. 1. 2021)

AVSTRIJA: KRŠKA ŠKOFIJA: Dobrla Vas9:009:00Kapla ob Dravi18:0010:00Št. Vid v Podjuni18:309:3018:309:30
ITALIJA: GORIŠKA NADŠKOFIJA: Štandrež; TRŽAŠKA ŠKOFIJA: DoberdobDolinaOpčineRepentabor;
SLOVENSKA KATOLIŠKA MISIJA:
NEMČIJA:
MünchenStuttgart10:0010:00;
ŠVICA:
Švica-Lihtenštajn-Predarlska10:0010:00;
SLOVENCI PO SVETU:
ARGENTINA:
Buenos Aires10:0020:0010:0020:00Lanus17:0018:009:00;
AVSTRALIJA:
Melbourne10:0010:00;
KANADA:
Hamilton10:0010:00Toronto13:0013:00
ZDA - Chicago: Lemont14:0018:00, - Ohio: Slovenska Pristava10:00Marija Vnebovzeta10:00sv. Vid9:00



radio.ognjisce.si SPORED


19:00 10:00
5:00, 12:00 in 19:30 5:00, 12:00 in 19:30

5:00
19:00
10:00



rtvslo.si v ŽIVO ARHIV
RTV SLO 1 00:00 RTV SLO 2 8:00

10:00 RTV SLO 1

10:00 - ponovitev: SRE: 10:00
03. 01. 2021 - 2. BOŽIČNA NEDELJA - sveta maša iz mariborske stolnice, ki jo je daroval msgr. Alojzij Cvikl
27. 12. 2020 - Nedelja SVETE DRUŽINE - sveta maša iz mariborske stolnice, ki jo je daroval msgr. Alojzij Cvikl



exodus.si V ŽIVO SPORED

12:00 8:30

12:00 in ; ponovitve: 18:00, 00:00 in 6:00
8:30; ponovitve: 12:00, 13:00, 18:00, 00:00 in 6:00


nadskofija-ljubljana.si


Brezje, Slovensko Marijino narodno svetišče
marija.si Avdio prenos v živo


7:00, 8:30, 10:00 in 18:00
7:00, 8:30, 10:00, 16:00 in 18:00
in 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 16:00 in 18:00
9:0012:00 in 15:0018:30

7:00, 8:30, 10:00, 19:00
7:00, 8:30, 10:00, 16:00, 19:00
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 16:00, 19:00
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 16:00, 19:00

Narodno svetišče sv. Jožefa
svjozef.si


10:00 (ANG) in 16:15
19:00 16:00
17:30 15:00

19:00 (SRE 16:00)
16:00




LJUBLJANA – CENTER: Bežigrad, Marijino Oznanjenje, Sveti Jakob, Sveti Peter

LJUBLJANA - BEŽIGRAD: cerkev sv. CIRILA IN METODA
zupnija-bezigrad.si


8:00 in 19:00 8:00
10:00 10:00
in 11:00 in 12:00

8:00 in 19:00
8:00, 10:00 in 19:00

LJUBLJANA - MARIJINO OZNANJENJE: cerkev MARIJINEGA OZNANJENJA
marijino-oznanjenje.si
prenos v živo

7:30, 9:00, 10:00, 12:30, 16:00 in 19:00
7:30, 9:00, 10:00 in 19:00
in 7:30, 9:00, 10:00, 11:15 (ang), 16:00 (hrv.), 19:00
18.30

7:30, 9:00, 10:00, 12:30, 16:00, 19:00
7:30, 9:00, 10:00, 11:15, 19:00, 21:00

BRATJE FRANČIŠKANI
franciskani.si


LJUBLJANA - SVETI JAKOB: cerkev sv. JAKOBA
zupnija-lj-sv-jakob.rkc.si


7:00, 8:00*, 11:00, 18:30 in 19:15
in 8:00, 9:30, 11:00 in 17:00
7:35*, 17:30 7:35*, 16:30 *(T-2)


LJUBLJANA - SVETI PETER: cerkev sv. PETRA
sveti-peter.si

7.00 in 18.30 in 8.00, 9.00 in 18.30

7:00 in 18:30
8:00, 9:00 in 18:30
8:00, 9:00 in 18:30

LJUBLJANA – MOSTE: Dol pri Ljubljani, Črnuče, Kašelj-Zalog, Moste, Polje,
Sostro, Sveta Helena - Dolsko, Sveti Jakob ob Savi, Sveti Križ, Štepanja Vas, Zadobrova


DOL PRI LJUBLJANI: cerkev sv. MARJETE
zupnija-dol.rkc.si


19:00 7:00 18:00 7:00 in 8:30
10:00

19:00 (SRE 7:00)
8:00 in 19:00
7:00 in 10:00

LJUBLJANA - ČRNUČE: cerkev sv. SIMONA IN JUDA TADEJA
zupnija-lj-crnuce.rkc.si


9:00
9:00
in takoj po sveti maši

7:00 18:00
19:00 (SRE 7:30)
PON 7:30 in 19:00
7:30, 10:30, 19:00
NADGORICA: PON 18:00, NED 9:00

LJUBLJANA - KAŠELJ - ZALOG: cerkev ANGELOV VARUHOV
zupnija-lj-kaselj-zalog.rkc.si

19:00 8:00 in 9:00

19:00
8:00 in 10:00

LJUBLJANA - MOSTE: cerkev SVETE DRUŽINE
zupnija-lj-moste.rkc.si


in 18:00 in 8:00 8:00, 9:30 in 11:00

18:00 (ČET 8:00)
8:00 in 18:00 (nedeljska)
8:00 in 9:30

LJUBLJANA - POLJE: cerkev DEVICE MARIJE
zupnija-ljpolje.si


7:00 in 19:00
8:00 8:00

7:00 in 19:00
8:00, 10:00 in 19:00

SOSTRO: cerkev sv. LENARTA
zupnija-sostro.com


, in 18:00 in 8:00
18:00 Sostro 9:30 in 18:00; Javor 8:30


SVETA HELENA - DOLSKO: cerkev sv. HELENE
zupnija-dolsko.rkc.si


18:30
19:00 7:30 in 11:30


LJUBLJANA - SVETI JAKOB OB SAVI: cerkev sv. JAKOBA
freeweb.t-2.net/zupnijasentjakob


18:00
10:00
18:3019:00 7:308:00 in 11:0011:30


LJUBLJANA - SVETI KRIŽ: cerkev sv. KRIŽA / VSEH SVETIH
ljubljana-sveti-kriz.si


19:30
10:00 10:00
18:1518:45 8:008:30, 9:009:30, 11:00, 11:45 (Tomačevo 8:00)
19:00 19:00
18:1518:45 8:008:30, 9:009:30, 11:00, 11:45

7:30 (sv. Križ) in 19:00
19:00
8:00 in 10:00, Tomačevo (8:00)

LJUBLJANA - ŠTEPANJA VAS: cerkev SV. ŠTEFANA
zupnija-stepanja-vas.rkc.si


8:00 in 19:00; Bizovik ( in 19:00)
18:00 10:30
8:30 in 19:30; Bizovik ( in 19:30)
8:008:45, 9:1510:00, 11:3012:00 in 19:0019:30; Bizovik 9:1510:00

(avdio prenos vseh svetih maš)
7:00 18:15, 19:30
19:00 (TOR-PET tudi 8:00)
7:30, 9:00, 10:30 in 19:00

BRATJE KAPUCINI
kapucini.si
vsak dan ob 8:00 - br. Marko Senica


LJUBLJANA - ZADOBROVA: cerkev sv. TOMAŽA
zupnija-lj-zadobrova.rkc.si


18:00
9:00 9:00
in po sveti maši

18:00
7:00, 8:30 in 10:00

LJUBLJANA – ŠENTVID: Dravlje, Koseze, Podutik, Pirniče, Preska, Sora, Sveta Katarina - Topol

LJUBLJANA - DRAVLJE: cerkev KRISTUSOVEGA UČLOVEČENJA
zupnija-dravlje.si


7:00 in 19:00
9:00 9:00
7:30 in 19:30 in 10:00 in 11:30

sv. Roka
7:30 in 19:00
8:30, (10:00 / 17:00) in 19:00
6:30, 8:30, 10:00, 11:30 in 19:00

JEZUITI - DRUŽBA JEZUSOVA
jezuiti.si
p. Benedikt Lavrih, p. Tomaž Mikuš, p. Vili Lovše


LJUBLJANA - KOSEZE: cerkev MARIJE BOŽJE MATERE
zupnija-lj-koseze.rkc.si


7:00
18:30 8:00 in 18:30 8:00 in 10:00
19:05 9:00 in 19:10 9:00 in 11:00
6:30 18:00 7:30 in 18:00 7:30 in 9:30

18:00
7:00 in 18:30 8:00 ali 10:00 in 18:30
8:00 in 10:00

ŠENTVID nad LJUBLJANO: cerkev sv. VIDA
zupnija-sentvid.si


7:30 in 18:30 7:30
in 8:30
in po sveti maši do 11:00



stanislav.si

17:00


LJUBLJANA - PODUTIK: cerkev sv. REŠNJEGA TELESA IN KRVI
zupnija-lj-podutik.rkc.si



19:00
10:10 10:10
in 7:30 (Glince), 8:30 in 10:00 (Podutik)

19:00
8:30, 10:00 in 11:00 (Glince 7:30)

PIRNIČE: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
pirnice.si/zupnija-pirnice


18:30
10:00 10:00
in (K: 8:309:00 M: 10:4511:30)
14:0017:45; 18:00

18:30
8:00 in 10:00

PRESKA: cerkev sv. JANEZA KRSTNIKA
zupnija-preska.si


,, 6:30 in 19:00 6:30 , 19:00
10:00 8:30
po sveti maši
,, 6:00 in 18:30 6:00 , 18:30 8:00

vsak večer
19:00 (tor 7:00)
6:30, 8:30, 10:30 in 20:00

SORA: kapela SVETE DRUŽINE
zupnija-sora.rkc.si


6:00, 7:30 in 18:30; 7:30, 9:00 in 18:30
9:00 9:00

18:30
7:00 in 9:30

SVETA KATARINA - TOPOL: cerkev sv. KATARINE
zupnija-katarina.rkc.si


6:00, 7:30 in 18:30; 7:30, 9:00 in 18:30
9:00 9:00


LJUBLJANA – VIČ/RAKOVNIK: Barje, Brezovica, Ig, Polhov Gradec, Rakovnik, Rudnik, Vič, Želimlje;

LJUBLJANA - BARJE: cerkev sv. MIHAELA
www.zupnijabarje.si


in 19:00 8:00 9:00
(RAKOVNIK) 18:30 10:30 10:30
9:0010:00
9:0010:00

ČET, PET 19:00, SOB 8:00
9:00

BREZOVICA: cerkev sv. ANTONA
zupnija-brezovica.rkc.si


19:00 8:00 7:00 in 10:00 oz. 19:00 7:00 in 10:00
18:0019:00 11:0012:00


IG: cerkev sv. MARTINA
zupnija-ig.rkc.si


18:30 8:00
8:00 in 10:00
pol ure po sveti maši
18:00 7:30 7:30 in 9:30

18:00
18:30 8:00
8:00 in 10:00

Svetišče Kraljice Miru s Kureščka



20:00 20:00



POLHOV GRADEC: cerkev MARIJINEGA ROJSTVA
zupnija-polhov-gradec.rkc.si


18:00 8:00
8:00 in 10:00

18:00
7:00, 10:00 in 19:00

LJUBLJANA - RAKOVNIK: cerkev MARIJE POMOČNICE
rakovnik.si

(sv. maša z ljudstvom in tudi PRENOS)
6:00, 7:30 in 18:30; 7:30, 9:00 in 18:30
(ko ni dela prost dan) 6:00, 7:30, 9:00 in 18:30
(ko je dela prost dan) 7.30, 9:00, 10:30 in 18:30
7.30, 9:00, 10:30 in 18:30
(od 4. 1. 2021 dalje so vse sv. maše z ljudstvom)
pri sv. maši in 19:3020:30
in med sv. mašo in 19:3020:00
17:30 in 19:00
med sv. mašo in 19:3020:30 in med sv. mašo in 19:3020:00

17:30; 18:30 ,
Lavretanske, Srca Jezusovega
6:00, 7:30 in 18:30
in 24.: 7:30, 9:00 in 18:30
6:00, 7:30, 9:00 in 18:30 (ko ni dela prost dan)
7.30, 9:00, 10:30 in 18:30 (ko je dela prost dan)
7.30, 9:00, 10:30 in 18:30 (15.00 zadnja nedelja)

SALEZIJANCI
donbosko.si


LJUBLJANA - RUDNIK: cerkev sv. SIMONA IN JUDA TADEJA
zupnijarudnik.si


18:30 10:00 in 18:30 8:00 in 10:00

8:00 in 10:00
18:30

LJUBLJANA - VIČ: cerkev SVETEGA ANTONA PADOVANSKEGA
zupnija-vic.si


7:00, 8:00 in 18:00 7:00, 8:00, 9:00, 10:00 in 18:00
7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 in 18:00
17:30 17:00

7:00, 8:00 in 18:00
7.30, 8:30, 10:00 in 18:00
7.00, 8:30, 9:00, 10:00 11:30 in 18:00

ŽELIMLJE: cerkev sv. VIDA
zelimlje.donbosko.si


19:00 7:30 in 10:00
7:308:30, 10:0011:30

19:00
7:30 in 10:00

DOM JANEZA BOSKA
djb.zelimlje.si

10:00






RADOVLJICA: Bohinjska Bistrica, Breznica, Koroška Bela - Jesenice, Kranjska Gora,
Radovljica, Rateče, Srednja Vas v Bohinju, Zasip;


BOHINJSKA BISTRICA: cerkev sv. MIKLAVŽA
//


18:00 7:00 in 10:00
10:00
8:00, 11:00, 11:30

19:00
10:00

BREZNICA: cerkev ŽALOSTNE MATERE BOŽJE
zupnija-breznica.rkc.si


19:00 7:00 18:00 8:00 in 10:00 8:00, 9:00 in 10:00

9:00

KOROŠKA BELA JESENICE: cerkev sv. INGENUIN in ALBUIN
zupnija-koroska-bela.rkc.si


18:00 7:00 8:00 in 10:00
po sv. maši

19:00 (SRE 7:00)
8:00 in 10:00

KRANJSKA GORA: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zupnija-kranjska-gora.rkc.si


, 18:00 9:30 9:30 TV ATM
Martuljk 16:00
po sv. maši

19:00
10:00 (TV ATM Kranjska Gora)

RADOVLJICA: cerkev sv. PETRA
zupnija-radovljica.si


, 18:00 7:00 10:00 9:00 in 18:00 8:00 in 10:00

18:00
8:00

RATEČE PLANICA: cerkev SVETEGA DUHA
zupnija-kranjska-gora.rkc.si


18:00 in 8:00
Podkoren in 11:00
9:30 (Kranjska Gora)
po sv. maši

19:00
10:00 (TV ATM Kranjska Gora)

SREDNJA VAS v BOHINJU: cerkev sv. MARTINA
martinov.zvon.si


, 18:00 7:00
10:00 10:00
in 8:00, 9:30 in 11:00

18:30
10:00

ZASIP: cerkev sv. JANEZA KRSTINKA
sites.google.com/site/zupnijazasip



7:30 8:00 BD, 18:00 , 17:30 17:30 BD 18:00 8:00, 10:00 BD


KRANJ: Kranj - Kokrica, Kranj - Primskovo, Kranj - Zlato Polje, Sveti Peter Naklo ;

KRANJ - KOKRICA: cerkev sv. LOVRENCA
zupnija-kokrica.rkc.si


18:00
9:00 9:00
in 10:0011:00
17:00


KRANJ - PRIMSKOVO: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zupnija-kr-primskovo.rkc.si


7:30
in 9:009:30
19:30

19:00
7:00 in 9:00

KRANJ - ZLATO POLJE: cerkev sv. MODESTA
zupnija-kr-zlato-polje.rkc.si


, 18:30 7:00
in 9:009:30


SV. PETER NAKLO: cerkev sv. PETRA
//


in 7:00 18:00
18:00 9:00
10:0011:00

19:00 (18.00)
7:00, 9:00 in 19:00 (18:00)

ŠENČUR: Cerklje na Gorenjskem, Velesovo;

CERKLJE NA GORENJSKEM: cerkev MARIJINEGA VNEBOVZETJA
zupnija-cerklje.si


18:00 9:00
10:00 10:00
in 9:209:50 in 11:0011:45

19:00 (sre 7:00)
7:30 in 10:00

VELESOVO: cerkev OZNANJENJA DEVICE MARIJE
www.zupnija-velesovo.si



, 18:00 7:00 8:00 in 18:00
8:00
9:009:30 in 11:3012:00

20:00 (sre 7:00)
8:00 in 10:00

TRŽIČ: Goriče, Križe, Trstenik. Tržič Bistrica;

GORIČE: cerkev sv. ANDREJA
salve.si/gorice


18:00 in 10:00

ČET, PET; SOB 19:00
10:00

KRIŽE: cerkev POVIŠANJA SVETEGA KRIŽA
//


18:00 in 10:00

19:00
6:30, 9:00 in 11:00

TRSTENIK: cerkev sv. MARTINA
trstenik.donbosko.si


18:00 8:30 in 8:30
Tenetišče in 7:30

19:00
20:00
8:30 (7:30 Tenetiše)

TRŽIČ - BISTRICA: kapela MARIJE GORETTI
zupnija-bistrica.rkc.si


7:30 18:00 7:00 in 10:00

7:30 11:45
in 18:45
19:00 (pon 7:30)
7:00 in 10:30

ŠKOFJA LOKA: Škofja Loka, Bukovščica, Leskovica, Javorje nad Škofjo Loko,
Poljane nad Škofjo Loko, Reteče, Selca, Stara Loka, Sveti Duh pri Škofji Loki, Sveti Lenart, Trata - Gorenja Vas, Žiri;


ŠKOFJA LOKA: cerkev sv. JAKOBA
zupnija-skofja-loka.rkc.si


7:00 in 18:00 7:00, 8:00 in 10:00 (11:00 in 17:00)
Kapucini 6:00 in 8:00 8:00, 10:00, 11:00 in 17:00 (7:00)
9:0010:00

19:00 (tor in sob tudi 7:00)
7:00, 8:00 in 10:00

BUKOVŠČICA: cerkev sv. KLEMENA
zupnija-selca.rkc.si


7:00 18:00 10:00 10:00
in po sv. maši do 12:00
6:30 17:30 in 9:30


JAVORJE NAD ŠKOFJO LOKO: cerkev sv. TILNA
//


, 8:00 in 17:00 in 8:00 in 10:00

10:00

LESKOVICA: cerkev sv. URHA
zupnija-leskovica.si


17:00 9:00 9:00
10:00

9:00

POLJANE NAD ŠKOFJO LOKO: cerkev sv. MARTINA
zupnija-poljane.rkc.si


17:30 17:00 10:00
9:00
9:4511:00


10:00

RETEČE: cerkev sv. JANEZA ev.
zupnija-retece.rkc.si



18:00 17:30 in 19:00 8:00 in 9:30
od 18:30 dalje S: 8:309:00 in 14:0014:30 R: 9:3010:00

19:00
9:00

SELCA: cerkev sv. PETRA
zupnija-selca.rkc.si


7:00 18:00
10:00 10:00
in po sv. maši do 12:00
6:30 17:30 in 9:30

19:00
6:30, 8:30 in 10:00

STARA LOKA: cerkev sv. JURIJA
zupnija-staraloka.si


8:00 in 18:00 8:00, 10:00 in 18:00 7:30, 9:00 in 18:00
pred in po sv. maši

19:00
6:30, 8:30 in 10:00

SVETI DUH pri Škofji Loki: cerkev SVETEGA DUHA
zupnija-sv-duh.rkc.si


Sveti Duh 19:00 6:30 7:00 in 10:00
Žabnica 18:00 8:30
SD 18:30 Ž 17:30 SD 7:30 in 10:30 Ž 9:00

10:00 (rožni venec 9:30)

SVETI LENART: cerkev sv. LENARTA
//


9:00
9:00

19:00
8:00
9:00

TRATA - GORENJA VAS: cerkev sv. JANEZA KRSTNIKA
zupnija-gorenja-vas.rkc.si


18:00 8:00 9:00 7:30 in 10:30

8:00

ŽIRI: cerkev sv. MARTINA
zupnija-ziri.si


18:00 19:00 8:00 7:00, 8:30 in 10:00
pol ured pred sv. mašo

9:00




KAMNIK: Homec, Kamnik, Mengeš, Moravče, Stranje, Šmarca Duplica, Šmartno v Tuhinju

HOMEC: cerkev MARIJINEGA ROJSTVA
zupnija-homec.rkc.si



18:00 in 9:00
18:30 in 10:15, Vranja Peč 11:00
17:30 in 8:30

19:00
10:00

KAMNIK: cerkev MARIJINEGA BREZMADEŽNEGA SPOČETJA
zupnija-kamnik.rkc.si


18:00
10:30 10:30
po naročilu


MENGEŠ: cerkev sv. MIHAELA
zupnija-menges.rkc.si


17:00 in 18:00 9:00 in 10:00
8:459:00 in 11:1511:30

10:00

MORAVČE: cerkev sv. MARTINA
zupnija-moravce.rkc.si


8:00 in 18:00 7:00, 10:00 in 18:00

19:00
10:00 in 19:00
7:00, 10:00 in 16:00

STRANJE: cerkev sv. BENEDIKTA
zupnija-stranje.si


18:00 7:00, 9:00 in 18:00 7:00, 9:00 in 10:30

19:00
7:00, 9:00

ŠMARCA DUPLICA: cerkev sv. MAVRICIJA
smarcan.si/oznanila.html


18:00
10:00 10:00
in 8:209:00 in 11:00

19:00
8:00 in 10:00

ŠMARTNO V TUHINJU: cerkev sv. MARTINA
//


19:00 in 9:30
Sele 8:30 Šmartno 10:30

19:00
10:00

DOMŽALE: Blagovica, Brdo, Dob, Domžale, Vir, Zlato Polje;

BLAGOVICA: cerkev sv. PETERA
// Janez E. Rus


Blagovica 8:00 Šentožbolt 10:00


BRDO: cerkev DEVICE MARIJE VNEBOVZETE
zupnija-brdo-zlatopolje.rkc.si


18:00 7:00 7:00 in 9:00
po sv. maši

19:00 (20:00)
8:00

DOB: cerkev sv. MARTINA
zupnija-dob.rkc.si


18:00 8:00, 10:00 in 18:00 8:00 in 10:00
po sv. maši
9:00 hvalnice 17:45 r.v. 20:30 adoracija 7:30 in 9:40

21:00
Matere Božje 22:00
pol ure pred sv. mašo
7:00 19:00 (nedeljska)
8:00 in 10:00

DOMŽALE: cerkev MARIJINEGA VNEBOVZETJA
zupnija-domzale.rkc.si


7:00 in 19:00
18:00 10:00
in po sv. maši do 11:45


VIR: cerkev sv. JOŽEFA
zupnija-vir.rkc.si


, 18:00 7:00 7:00 in 18:00 6:00, 8:00 in 10:00

19:00
7.00

ZLATO POLJE: cerkev sv. MARIJE MAGDALENE
zupnija-brdo-zlatopolje.rkc.si


10:30 10:30
18:00 9:00
in po sv. maši

18:00 9:00
9:00

LITIJA: Litija, Polšnik, Sava, Šmartno pri Litiji, Zasavska Sveta Gora;

LITIJA: cerkev sv. NIKOLAJA
zupnija-litija.rkc.si


8:00 in 18:00 18:00
18:00 9:00
10:0010:30


POLŠNIK: cerkev LURŠKE MATERE BOŽJE
zupnija-litija.rkc.si


8:30
18:00 9:00
10:30


SAVA: cerkev sv. NIKOLAJA
zupnija-litija.rkc.si


18:00 9:00
8:00


ŠMARTNO PRI LITIJI: cerkev sv. MARTINA
zupnija-smartno-pri-litiji.rkc.si


17:00 in 18:00 18:00 7:30, 10:00 in 20:00; Javorje 8:30

19:00
10:00

ZASAVSKA SVETA GORA: cerkev MARIJINEGA ROJSTVA
zasavska-sveta-gora.rkc.si


18:00

19:00

ZAGORJE: Čemšenik, Dobovec, Izlake, Kisovec, Zagorje ob Savi;

ČEMŠENIK: cerkev MARIJINEGA VNEBOVZETJA
zupnija-cemsenik.si



18:00 19:00 8:30
9:009:30


DOBOVEC: cerkev sv. ANE
//


9:00
8:309:00

19:00
7:00 in 10:00

IZLAKE: cerkev sv. JURIJA
zupnija-izlake.rkc.si



, 8:00 , 19:00 7:00 in 10:00
7:308:00 in 10:4511:30
19:00
7:00 in 10:00

KISOVEC: cerkev MARIJINEGA BREZMADEŽNEGA SRCA
zupnija-kisovec.rkc.si


18:00 7:30 in 7:30
10:3012:00

19:00
7:30

ZAGORJE OB SAVI: cerkev sv. PETRA IN PAVLA
zupnija-zagorje-ob-savi.rkc.si


, 18:00 8:00 17:30
8:00 11:00
, 18:00 8:00 17:30 7:008:00 in 9:0010:00

19:00 (tor 9:00)
17:30
9:00, 11:00 in 19:00




VRHNIKA: Dolnji Logatec, Horjul, Hotedršica, Rovte, Vrh Svetih Treh Kraljev;

DOLNJI LOGATEC: cerkev sv. NIKOLAJA
zupnija-dolnji-logatec.rkc.si


18:00 in 8:00 in 10:00
po sv. maši do 12:00

18:30
19:00
10:00

HORJUL: cerkev sv. MARJETE
zupnija-horjul.rkc.si


18:00 7:00 in 9:30

10:00

HOTEDRŠICA: cerkev sv. JANEZA KRSTINKA
//


17:00 8:30 8:30

9:00

ROVTE: cerkev sv. MIHAELA
zupnija.rovte.eu


18:00 8:00 8:00 in 18:00 7:30 in 10:00


VRH SVETIH TREH KRALJEV: cerkev SVETIH TREH KRALJEV
trijekralji.rkc.si

9:00 9:00 ali 10:00


CERKNICA: Begunje pri Cerknici, Bloke, Cerknica, Rakek, Sv. Trojica, Sv. Vid

BEGUNJE PRI CERKNICI: cerkev sv. JERNEJA
begunjepricerknici.rkc.si


, 17:00 (po 10. 1. 2021) 18:00 7:00 8:00 in 10:00


BLOKE: cerkev sv. MIHAELA
zupnija-bloke.si


7:30 ali 18:00 10:00

19:00
10:00

CERKNICA: cerkev MARIJINEGA ROJSTVA
cerknica.donbosko.si


7:00, 17:00 in 18:00


RAKEK: cerkev SRCA JEZUSOVEGA
zupnija-rakek.rkc.si


18:00 7:30 18:00 in 10:00
in po sv. maši


SVETA TROJICA: cerkev sv. TROJICA
zupnija-bloke.si


18:00 8:00 8:00


SVETI VID: cerkev sv. VID
zupnija-bloke.si


10:00 8:00


RIBNICA: Dobrepolje - Videm, Ribnica, Sodražica;

DOBREPOLJE – VIDEM: cerkev POVIŠANJA SVETEGA KRIŽA
zupnija-dobrepolje.mulema.eu


18:00 8:00 in 9:00 in 18:00
in takoj po sv. maši
17:30 7:30 in 8:30 in 17:30

19:00 (sob 9:00)
9:00

RIBNICA: cerkev sv. ŠTEFANA
zupnija-ribnica.rkc.si


18:00 in 9:00
in 10:0011:30

19:00
7:30, 8:30 in 10:00

SODRAŽICA: cerkev sv. MARIJE MAGDALENE
zupnija-sodrazica.rkc.si


in

19:00 (sre, pet 7:00)
17:30 in 19:00
7:00, 10:00 in 18:00

GROSUPLJE: Grosuplje, Ivančna Gorica, Polica, Stična, Šentvid pri Stični, Škofljica, Št. Jurij

GROSUPLJE: cerkev sv. MIHAELA
zupnija-grosuplje.rkc.si


19:00 (FB in T-2) 10:00 (FB in Golica TV)
8:009:00 in 17:0018:30
8:009:00 in 17:0018:30

10:00 in 20:00
19:00
7:00, 9:00 in 10:30

IVANČNA GORICA: cerkev sv. JOŽEFA
zupnija-ivancnagorica.si


18:00 10:00 in 18:00 8:00 in 10:00
po sv. maši

10:00

POLICA: cerkev sv. JAKOBA STAREJŠEGA
//


18:00 9:00 7:30 in 9:00
17:30 8:30 7:00 in 8:30

18:00
18:30
9:00

STIČNA: cerkev ŽALOSTNE MATERE BOŽJE
sticna.si



6:30 in 18:00
11:00

10:00 (Stiški samostan)

ŠENTVID PRI STIČNI: cerkev sv. VIDA
sentvid-zupnija.si


, 7:00 in 18:00 7:00 18:00 6:00, 8:00 in 10:00
9:40

19:00
10:00

ŠKOFLJICA: cerkev sv. CIRILA IN METODA
//


, 18:00 7:30 8:00 8:00

8:00

ŠT. JURIJ: cerkev sv. JURIJA
zupnija-sentjurij-pri-grosupljem.rkc.si


18:00 8:00 in 10:00



kp.rkc.si


KOPER: Koper - Marijino vnebovzetje, Koper - Sveta Ana, Koper - Sveti Marko, Koper - Sidro, Sveti Anton;

KOPER - MARIJA VNEBOVZETA: stolna cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zupnija-kp-stolnica.rkc.si


7:00, 9:00 in 19:00 7:00, 9:00 in 19:00 19:00 (v ITAL.)
08:00, 10:00 in 19:00 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 in 19.00

19:00
10:00

KOPER - SVETA ANA: cerkev sv. ANE
franciskani-koper.rkc.si Marjan Čuk


17:30 in 18:00 9:00 in 11:00

20:00

KOPER - SVETI MARKO: cerkev sv. MARKA
zupnija-kopersvetimarko.rkc.si


19:00 8:00, 9:30 in 11:00
18:30 18:00

in 18:30
19:00
9:30

Študentski dom SIDRO: kapela
franciskani-koper.rkc.si Marjan Čuk


17:30 in 18:00 9:00 in 11:00

20:00

SVETI ANTON: cerkev sv. ANTONA
zupnija-svanton.si


BERTOKI 19:00 8:00 in 19:00 8:00 in 11:00
SV. ANTON 18:00 9:30 in 18:00
med in po sv. maši
pred / med / po sv. maši

9:30

DEKANI: Ankaran, Koštabona, Krkavče, Predloka

ANKARAN: cerkev sv. MIKLAVŽA
ankaran.donbosko.si


19:00 9:30 in 11:00
SV. BRIDA in 8:00
18:30

18:00 18:30
19:00
9:30 in 11:00
BRIDA PET 18:00, NED 8:00

KOŠTABONA: cerkev sv. KOZME IN DAMIJANA
zupnija-kostabona.rkc.si


in 9:00

9:00

KRKAVČE: cerkev sv. MIHAELA
zupnija-kostabona.rkc.si


KRKAVČE: 17:00 10:30
PUČE: 17:00
PADNA: 10:30
SVETI PETER: 17:00 10:30
NOVA VAS: 17:00

9:00

PREDLOKA: cerkev sv. JANEZA KRSTNIKA
//


18:00 9:00 10:00


IDRIJA - CERKNO: Cerkno, Idrija;

CERKNO: cerkev sv. JOŽEFA
zupnija-cerkno.rkc.si


CERKNO: 18:00 8:30, 10:00 in 18:00
NOVAKI: 17:00 8:30
ŠEBRELJE: 17:00 8:30
OTALEŽ: 17:00 10:00
(Orehek 16:30, Ravne 18:00) (Jagršče 11:30)


IDRIJA: cerkev sv. JOŽEFA
zupnija-idrija.rkc.si


IDRIJA: 19:00 10:00
GORE: 18:00 8:00
VOJSKO: 18:00 10:30
18:00 9:00
med sv. mašo in do pol ure po njej

20:00
9:00 in 11:00


KRAS: Hrpelje - Kozina, Sežana, Vrabče

HRPELJE - KOZINA: cerkev sv. ANTONA
zupnije-brezovica-hrpelje-kozina-klanec-rodik-slivje.rkc.si


BREZOVICA: 17:00 18:00 8:00 in 10:00
SLIVJE: 17:00 10:00
HRPLJE: 18:00 7:00 17:00 18:00


SEŽANA: cerkev sv. MARTINA
zupnija-sezana.rkc.si

prenos sv. maše: mestosezana.eu/svetamasa/

18:30 10:30 in 18:30
ŠMARJE: 17:30; POVIR: 8:00
med in po sv. maši

18:30 (PET Povir 17:00)
10:00 in 18:30 (Povir 8:00)

VRABČE: cerkev Gospodovega Darovanja v templju
zupnija-vrabce.rkc.si


18:00 10:00
TABOR in SENOŽEČE 11:00

18:00
8:00 Štjak, 9:30 Vrabče, 11:00 Senožeče

POSTOJNA: Postojna, Košana, Pivka, Šmihel

POSTOJNA: cerkev sv. ŠTEFANA
zupnija-postojna.rkc.si



18:00 8:00, 10:00 in 18:00 8:00, 10:00 in 18:00
18:00 10:00

19:00
8:00, 10:00 in 19:00

KOŠANA: cerkev sv. ŠTEFANA
zupnija-kosana.rkc.si


17:00 in 9:30 in 17:00



PIVKA: cerkev sv. PETRA
zupnija-pivka.rkc.si


18:00 in 11:00


ŠMIHEL: cerkev sv. MIHAELA
zupnija-pivka.rkc.si


8:00


VIPAVA: Črniče, Kamnje, Lozice, Podraga, Podnanos, Šturje, Vipava

ČRNIČE: cerkev sv. VIDA
kamnje.net


18:00a 9:00A
19:00 9:00
9:4510:45
20:00 zoom večernice

19:00
21:00
9:00

KAMNJE: cerkev sv. MIHAELA
kamnje.net


8:00a 18:00a
18:00a SKRILJE; 18:00a VRTOVIN
19:00 9:00
7:458:15 in 11:0012:00
20:00 zoom večernice

20:00
20:00
10:30

LOZICE: cerkev sv. FRANČIŠKA KSAVERJA
zupnija-podnanos.rkc.si


8:30
8:00 20:00


PODRAGA: cerkev sv. MOHORJA in FORTUNATA
zupnija-podnanos.rkc.si


8:00 20:00


PODNANOS: cerkev sv. VIDA
zupnija-podnanos.rkc.si


17:00 7:00 in 10:00
8:00 20:00


ŠTURJE: cerkev sv. JURIJA
zupnija-sturje.rkc.si


7:00 in 18:30 8:00, 10:00 in 18:30 7:00, 8:30 10:00 in 18:00
po večerni sv. maši po sv. maši ob 10:00

7:00 in 19:00
7:00, 8:30 10:00 in 19:00

VIPAVA: cerkev sv. ŠTEFANA
zupnija-vipava.si

18:00 7:00 in 18:00 7:00, 8:30 in 10:00

19:00
10.00


skofija-novomesto.si



NOVO MESTO: Črmošnjice, Novo Mesto - Kapitelj, Novo Mesto - Sv. Lenart,
Novo Mesto - Šmihel, Stopiče, Šmarjeta, Vavta Vas;


NOVO MESTO - KAPITELJ: stolna cerkev sv. NIKOLAJA
zupnija-stolna-nm.rkc.si


7:00 in 18:00 9:30 in 18:00 7:00, 9:00 in 18:00 7:00, 9:00 in 10:30

7:00 in 19:00
9:00
9:00 in 19:00
7:00, 9:00 in 10:30

NOVO MESTO - SVETI LENART: cerkev sv. LENARTA
nm-kloster.si


8:00 in 18:00 7:00, 8:30, 10:00, 11:30 in 18:00
po sv. maši

10:00

NOVO MESTO - ŠMIHEL: cerkev sv. MIHAELA
zupnija-nm-smihel.si


18:00 7:00, 9:00 in 10:30
med in po sv. maši

19:00
7:00, 9:00 in 10:30

ČRMOŠNJICE: cerkev MARIJINEGA VNEBOVZETJA
zupnija-semic.rkc.si


18:00 9:30

9:00

STOPIČE: cerkev MARIJE TOLAŽNICE ŽALOSTNIH
zupnija-stopice.rkc.si


, 18:00 8:00
10:00 10:00
po sv. maši

19:00 (TOR 8:00)
7:00 in 10:00

ŠMARJETA: cerkev sv. MARJETE
zupnija-smarjeta.rkc.si


18:00
18:00 10:00
po sv. maši

20:00
7:00 in 10:00

VAVTA VAS: cerkev sv. JAKOBA
vavta-vas.si



18:00 7:30 in 18:00 7:30 in 10:00

19:00
7:30

ČRNOMELJ: Črnomelj, Dragatuš, Metlika, Semič, Suhor;

ČRNOMELJ: cerkev sv. PETRA
//



8:00 in 19:00 in 10:00

prenos po FB
9:00

DRAGATUŠ: cerkev sv. JANEZA KRSTNIKA
//



8:00 in 19:00 in 10:00

9:00

METLIKA: cerkev sv. NIKOLAJA
zupnija-metlika.weebly.com


METLIKA: in 18:00 8:00, 10:00 in 18:00
RADOVICA: , , in 17:00 8:30
SUHOR: , in 18:00 10:00
po sv. maši
po dogovoru

20:00
19:00
10:00

SEMIČ: cerkev sv. ŠTEFANA
zupnija-semic.rkc.si


18:00 9:30

19:00
11:00

KOČEVJE: Fara pri Kočevju, Kočevje, Mozelj;

FARA PRI KOČEVJU: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zupnija-fara.rkc.si


FARA: in 16:00 18:00 8:30
OSILNICA: 16:00 10:30

10:00

KOČEVJE: cerkev sv. JERNEJA
zupnija-kocevje.rkc.si


18:00 10:00 in 18:00 8:00, in 10:00 in 18:00

18:00
9:00

MOZELJ: cerkev sv. LENARTA
zupnija-kocevje.rkc.si


11:00
10:00 in 18:00 8:00, in 10:00 in 18:00

18:00
9:00

LESKOVEC: Leskovec pri Krškem, Šentjernej

LESKOVEC PRI KRŠKEM: cerkev ŽALOSTNE MATERE BOŽJE
zupnija-leskovec.si


8:00 in 18:00 8:00 6:30, 8:00 in 10:00

10:00

ŠENTJERNEJ: cerkev sv. JERNEJA
zupnija-sentjernej.rkc.si

18:00 6:30 in 17:00 6:30, 8:00 in 10:00

10:00
9:00

TREBNJE: Boštanj, Čatež - Zaplaz, Dole pri Litiji, Mirna, Šentrupert, Trebnje, Veliki Gaber;

BOŠTANJ: cerkev POVIŠANJA SVETEGA KRIŽA
zupnija-bostanj.rkc.si


20:00 10:00
po dogovoru
po dogovoru
20:50

19:45
10:00

ČATEŽ - ZAPLAZ: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zaplaz.si


8:00 8:00

ZAPLAZ:
ČET 19:00, SOB 10:00
10:00 in 16:00

ČATEŽ:
PON-SRE 8:00, PET 19:00
8:00

DOLE PRI LITIJI: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zupnija-dole.rkc.si


18:00 16:00 11:00 8:30
17:40 8:10

SOB 17:00
8:30

MIRNA: cerkev sv. JANEZA KRSTNIKA
zupnija-dole.rkc.si


in 18:00 7:00 in 10:30
in 17:40 6:40 in 10:10

18:30, SOB 9:00
7:00 in 10:30

ŠENTRUPERT: cerkev sv. RUPERTA
sentrupert.donbosko.si


, , in 18:00 in 7:00 7:00, 9:00 in 10:30

19:00 (sre, sob 7:00)
7:00 in 10:00

TREBNJE: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zupnija-trebnje.rkc.si


18:00 8:30 in 18:00 7:00, 8:30 in 11:00
SVETA MARJETA: 17:00

10:00

VELIKI GABER: cerkev sv. URHA
velikigaber.si/?p=1189


,, 18:00 18:00 18:00 10:00
po sv. maši 9:009:45
hvalnice 6:30; rožni venec 20:30

7:06 20:30

ŽUŽEMBERK: Krka - Muljava, Zagradec

KRKA - MULJAVA: cerkev sv. KOZMA IN DAMIJANA
//


18:00 9:00 8:00 in 10:00
MULJAVA: 17:00 9:00
9:159:45


ZAGRADEC: cerkev MARIJE BREZMADEŽNE
//


, 17:00 7:00 7:00 in 10:00

10:00


nadskofija-maribor.si


MARIBOR: Maribor - Stolna župnija, Maribor - Košaki, Maribor - Sveta Marija,
Maribor - Sveti Janez Bosko, Maribor - Sveti Jožef, Maribor - Unizup, Lovrenc na Pohorju, Sveta Barbara;


MARIBOR - STOLNA ŽUPNIJA: cerkev sv. JANEZA KRSTNIKA
stolnicamaribor.si


7:00, 8:00 in 19:00 7:00, 8:30, 11:30 in 19:00
10:00 RTV SLO 1
pri sv. maši in 8:30 pri sv. maši in 12:15
18:00
8:00 in 19:00

9:00-18:00, NED 12:00-18:00
7:30
7:00, 8:00, 19:00
7:00, 8:30, 10:00; 11:00 in 19:00

ZAVOD ANTONA MARTINA SLOMŠKA
z-ams.si



MARIBOR - KOŠAKI: cerkev bl. ANTONA MARTINA SLOMŠKA
zupnijambkosaki.wordpress.com


19:00 in 9:00

9:00

MARIBOR - SVETA MARIJA: bazilika MATERE USMILJENJA
www.bazilika.info


9:00 in 19:00 in 8:30, 10:00, 11:30 in 19:00
prenos po EXODUS TV
10:00 in 18:00 12:00 in 18:00
7:158:00 ter 18:30
, in 10:0011:00 in 17:0018:00


MOLITVENO BOGOSLUŽJE: od 7.15 do 8.00 bogoslužno branje in hvalnice
Med in po molitvenem bogoslužju v tišini do sv. maše ob 9h.
Med rožnim vencem in litanijami pred večerno sv. mašo.
9:00 in 19:00
8:30 10:00, 11:30 in 19:00 (8.30 na )

MARIBOR - SVETI JANEZ BOSKO: cerkev sv. JANEZA BOSKA
maribor.donbosko.si


8:00 in 18:30 8:00, 16:30 in 18:30 8:00, 10:30, 11:30 in 18:30
RADVANJE: 18:00 9:00 in 18:00 9:00, 10:00 in 11:00

9:00

MARIBOR - SVETI JOŽEF: cerkev sv. JOŽEFA
sv-jozef-maribor.si


8:00 in 18:00 8:00, 10:00 in 18:00

19:00

UNIVERZITETNA ŽUPNIJA MARIBOR
unizup.si


19:00

20:00

LOVRENC NA POHORJU: cerkev sv. LOVRENCA
zupnija.lovrenc.net


10:00
11:0011:25

10:00

SVETA BARBARA V SLOVENSKIH GORICAH: cerkev sv. BARBARE
//


17:00 8:00 in 10:00
16:15

10:00

DRAVOGRAD-MEŽIŠKA DOLINA: Dravograd, Črna na Koroškem, Javorje, Koprivna, Libeliče, Ravne na Koroškem

DRAVOGRAD: cerkev JANEZA EVANGELISTA
jagnje.si


, 18:00 8:00
SVETI KRIŽ: 9:00 9:30


ČRNA na KOROŠKEM: cerkev sv. OŽBALT
//


17:00 7:00 in 9:00

19:00
9:30

JAVORJE: cerkev sv. MARIJE MAGDALENE
//


11:00

9:30

KOPRIVNA: cerkev sv. JAKOBA
//


11:00

9:30

LIBELIČE: cerkev sv. MARTINA
//


16:00 11:00 11:00


RAVNE na KOROŠKEM: cerkev sv. EGIDIJA
tilci.si


, in 18:00 7:30 10:00 9:00
KOTLJE: 17:00 in 9:00
STROJNA: in 11:15
po sv. maši: RAVNE: vsak dan; KOTLJE: pet, sob, ned, praznik; STROJNA: ned in praznik

10:00 in 19:00
7:30, 10:00 in 19:00

DRAVSKO POLJE: Hoče, Slivnica pri Mariboru;

HOČE: cerkev sv. JURIJA
zupnija-hoce.rkc.si


18:00 10:00 7:30, 10:00 in 18:00
RAZVANJE: 11:00 9:00

19:00
7:30, 9:00 in 19:00

SLIVNICA PRI MARIBORU: cerkev MARIJINEGA ROJSTVA
mc-maranata.com


17:30 in 7:00 10:30 in 18:30 7:30 in 10:30
DOBROVCE: 16:30 9:00

18:00
9:30 in 10:00

JARENINA: Šentilj v Slovenskih Goricah, Sv. Jakob v Slovenskih Goricah

ŠT. ILJ v Slovenskih Goricah: cerkev sv. EGIDIJA
zupnijasentilj.wordpress.com


18:00 8:30 7:30 in 10:30

10:30

SVETI JAKOB v Slovenskih Goricah: cerkev sv. JAKOBA
//


18:00 10:00 10:00
po sv. maši


LENART V SLOVENSKIH GORICAH: Marija Snežna, Sveti Anton v Slovenskih Goricah,
Sveta Trojica v Slovenskih Goricah, Sveti Jurij v Slovenskih Goricah, Sveti Lenart v Slovenskih Goricah, Sveti Rupert v Slovenskih Goricah;


MARIJA SNEŽNA: cerkev MARIJE SNEŽNE
snezna.si


... TRENUTNO JE CERKEV ZAPRTA - PRENOSOV NI - sv. maše župnik opravlja zasebno
18:00 9:00

19:30
10:00


SVETI ANTON v Slovenskih Goricah: cerkev sv. ANTONA PUŠČAVNIKA
//


in 7:00 18:00 8:00 7:00 in 10:00

7:00 (ČET 19:00)
8:00
7:00 in 10:00

SVETA TROJICA v Slovenskih Goricah: cerkev sv. TROJICE
sv-trojica-franciskani.si


6:45 8:00 in 10:00 6:45, 8:00 in 10:00

6:45 in 19:00
6:45, 8:00 in 10:00

SVETI JURIJ v Slovenskih Goricah: cerkev sv. JURIJA
sites.google.com/site/zupnijasvetijurijvslg


, in 8:00 , in 17:00 8:00 in 17:00 7:00 in 10:00

7:00

SVETI LENART v Slovenskih Goricah: cerkev sv. LENARTA
zupnija-lenart.si


8:00 in 18:00 8:00, 10:00, 16:00 in 18:00 8:00
9:009:45

19:00 (TOR, SRE 8:00)
9:00

SVETI RUPERT v Slovenskih Goricah: cerkev sv. RUPERTA
zupnija-rupert-slo-gorice.rkc.si


18:00 10:00 in 18:00 7:00 in 10:00
17:30 9:30

18:30
10:00

PTUJ: Hajdina, Kidričevo, Ptuj - sv. Ožbalt, Sveti Vid pri Ptuju;

HAJDINA: cerkev sv. MARTINA
zupnija-hajdina.rkc.si


18:00 18:00 10:00
11:0012:00

19:00
10:00 in 19:00
8:30 in 10:00

KIDRIČEVO: cerkev sv. SVETE DRUŽINE
zupnija-kidricevo.rkc.si


17:00 8:00 8:00
9:00
in 18:00

18:00 (ČET 7:30)
9:00

PTUJ - Sv. OŽBALT: cerkev sv. OŽBALTA
ozbaltptuj.com


18:00 18:00 8:30
SV. LEOPOLD: 18:00 10:00 10:00

19:00
8:30

SVETI VID PRI PTUJU: cerkev sv. VIDA
sv-vid-pri-ptuju.si


18:00 9:00
po sv. maši

8:00

RADLJE-VUZENICA: Kapla na Kozjaku, Radlje ob Dravi;

KAPLA NA KOZJAKU: cerkev sv. KATARINE ALEKSANDRIJSKE
zupnija-kapla.rkc.si


KAPLA: in 7:00 in 10:30
OŽBALT: 17:00 8:30
BREZNO: in 18:00 9:00
REMŠNIK: 18:00 in 10:30

10:30

RADLJE OB DRAVI: cerkev sv. MIHAELA
zupnija-radlje.eu


18:30 8:00 9:00 in 10:30 (11:00 na podružnicah)


SLOVENSKA BISTRICA: Poljčane;

POLJČANE: cerkev SVETEGA KRIŽA
//


7:00 17:00 7:00 in 17:00 7:00 in 10:30

7:00

SLOVENSKE KONJICE: Slovenske Konjice, Špitalič, Zreče, Žiče;

SLOVENSKE KONJICE: cerkev sv. JURIJA
//


7:00 in 18:00 7:00, 8:30, 10:30 in 18:00 7:00, 8:30, 9:30 10:30 in 18:00

9:00

ŠPITALIČ: cerkev MARIJINEGA OBISKANJA
//


10:00 10:00
po sveti maši


ZREČE: cerkev sv. EGIDIJA
//


18:30 7:00 in 10:00

10:00

ŽIČE: cerkev sv. PETRA
//


10:00 10:00
po sveti maši


STARI TRG: Pameče, Sele, Slovenj Gradec, Stari Trg;

PAMEČE: cerkev sv. JAKOBA
pastir.si


18:00 9:00
10:0010:30
19:00 adoracija 18:00 rožni venec 19:00 molitvena ura

18:00
9:30

SELE: cerkev sv. ROKA
pastir.si


18:00 9:00
10:0010:30
19:00 adoracija 18:00 rožni venec 19:00 molitvena ura

18:00
9:30

SLOVENJ GRADEC: cerkev sv. ELIZABETE OGRSKE
pastir.si


18:00 9:00
19:0019:30 10:0011:30
19:00 adoracija 18:00 rožni venec 19:00 molitvena ura

18:00
9:30

STARI TRG: cerkev sv. PANKRACIJA
pastir.si


18:00 9:00
10:0010:30
19:00 adoracija 18:00 rožni venec 19:00 molitvena ura

18:00
9:30

VELIKA NEDELJA: Sveti Tomaž

SVETI TOMAŽ: cerkev sv. TOMAŽA
svetitomaz.si


17:30 17:30 10:00
in 8:0010:00

10:00

ZAVRČ: Sveti Andraž v Halozah

SVETI ANDRAŽ V HALOZAH: cerkev sv. ANDREJA
zupnija-sv-andraz.rkc.si


17:00 8:00


skofija-celje.si


CELJE: Stolna župnija, Sveta Cecilija, bl. Anton Martin Slomšek, Teharje;

CELJE STOLNICA: cerkev sv. DANIJELA
celje-stolnica.si


7:00 in 18:00 in 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:30 in 18:00
12:00 TV CELJE


CELJE - SVETA CECELIJA: cerkev sv. CECILIJE
cecilija.net


8:00 in 18:00 in 8:00, 9:30 ,11:00 in 18:00


CELJE - bl. ANTON MARTIN SLOMŠEK: cerkev bl. ANTONA MARTINA SLOMŠKA
celje.donbosko.si


7:30 in 18:30 8:00 in 18:30 8:00 in 10:00

7:30 in 18:30
8:00 in 10:00

TEHARJE: cerkev sv. MARTINA
zupnija-teharje.si


7:00 18:00 18:00 18:00 8:00 18:00 in 8:00 in 10:00
KOMPOLE: 9:00 in 10:00

19:00
8:00 in 10:00

BRASLOVČE: Šmartno ob Paki;

ŠMARTNO OB PAKI: cerkev sv. MARTINA
//


18:00 18:00 10:00


GORNJI GRAD: Gornji Grad, Mozirje, Nova Štifta pri Gornjem Gradu, Šmihel nad Mozirjem;

GORNJI GRAD: cerkev sv. MOHORJA IN FORTUNATA
zupnija-gornjigrad.si


18:00 8:00 in 10:00

19:00
10:00

MOZIRJE: cerkev sv. JURIJA
zupnija-mozirje.si


8:00 18:00 10:00, 17:00 in 19:00 7:00, 10:00 in 18:00

19:00 (SRE, PON 8:00)
7:00 in 10:00

NOVA ŠTIFTA pri Gorenjem Gradu: cerkev MARIJE ZVEZDE
novastifta.si


, in 17:00 8:00 8:00 in 10:00

17:00
9:00

ŠMIHEL NAD MOZIRJEM: cerkev sv. MIHAELA
zupnija-mozirje.si


in 8:45

PET 17:00
8:45

KOZJE: Sveti Peter pod Svetimi Gorami;

SVETI PETER POD SVETIMI GORAMI: cerkev sv. PETRA
svetegore.si


17:00 7:30 14:00 in 17:00 7:00 in 10:00

17:00
17:00

LAŠKO: Laško, Sveti Miklavž nad Laškim, Trbovlje

LAŠKO: cerkev sv. MARTINA
zupnijalasko.si


7:30 18:00 7:30 in 18:00 18:00 7:00, 9:00 in 18:00 7:00, 9:00 in 10:30

7:30 in / ali 19:00
7:00, 9:00 in 10:30

SVETI MIKLAVŽ NAD LAŠKIM: cerkev sv. MIKLAVŽA
zupnijalasko.si/smiklavz


16:30 9:00 10:30
ŠMARJETA: 8:00 17:00 8:00 8:30
JEDERT: 18:00 8:30
REČICA: 10:00 10:30

PET 17:30, SOB 9:00
10:30 in 14:00

TRBOVLJE: cerkev sv. MARTINA
zupnija-trbovlje-martin.rkc.si


11:0011:30 in 18:0018:30 11:0012:00

11:00

NOVA CERKEV: Vitanje

VITANJE: cerkev sv. PETRA in PAVLA
zupnija-vitanje.si


18:00 in 8:00 8:00 in 18:00 8:00 in 10:00

19:00 (SRE, SOB 8:00)
8:00 in 10:00

ROGATEC: Rogaška Slatina;

ROGAŠKA SLATINA: cerkev sv. KRIŽA
zupnija-rogaska.rkc.si


17:00 8:00 8:00 in 10:00 7:00, 9:30 in 17:00
16:00

9:30

ŠALEŠKA DOLINA: Šentjanž na Vinski Gori, Velenje - sv. Martin, Velenje - bl. Anton Martin Slomšek;

ŠENTJANŽ NA VINSKI GORI: cerkev ROJSTVA JANEZA KRSTNIKA
sentjanz-vg.com


17:00 8:00 8:00
G. PONIKVA 17:00 16:00 9:30


VELENJE - sv. MARTIN: cerkev sv. MARTIN
svmartin.net


,, 19:00 7:00 19:00 10:00
17:4518:40 6:40 17:4518:40 8:309:40

19:00 (SRE 7:00)
8:00, 10:00 in 11:30

VELENJE - bl. ANTON MARTIN SLOMŠEK: cerkev bl. ANTON MARTIN SLOMŠEK
blams.si


18:00 10:00
16:4517:40 8:459:40

19:30
11:30 v cerkvi sv. Martina

ŠMARJE PRI JELŠAH: Ponikva, Šmarje pri Jelšah;

PONIKVA: cerkev sv. MARTINA
zupnija-ponikva.rkc.si


, 18:00 07:00 9:00 in 18:00 7:30 in 10:00
, , in 17:30 6:30 17:00 8:30 in 17:30 7:00 in 9:30

pol ure pred sv. mašo
19:00 (TOR, SRE 7:00)
7:30 in 10:00

ŠMARJE PRI JELŠAH: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zupnija.smarje.com


in 8:00 18:00 9:00 in 18:00 7:00, 9:00 in 10:15

PON-SRE 8:00, ČET-SOB 19:00
7:00, 9:00, 10:15

VIDEM OB SAVI: Bizeljsko, Kapele pri Brežicah, Krško - Videm ob Savi, Senovo

BIZELJSKO: cerkev sv. LOVRENCA
//


,, in 17:00 in 7:00 7:00, (8:30 Rešje) in 10:00

9:00

KAPELE PRI BREŽICAH: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
//


10:30

9:00

KRŠKO - VIDEM OB SAVI: cerkev sv. RUPERTA
videmcan.si



18:00 10:00

19:00
7:00 in 10:00

SENOVO: cerkev VSTALEGA ODREŠENIKA
zupnija-senovo.weebly.com


, , in 8:00 10:00

8:00
10:00

ŽALEC: Petrovče, Žalec

PETROVČE: bazilika OBISKANJA DEVICE MARIJE
zupnija-petrovce.rkc.si


, , in 18:00 in 7:30 8:00 in 18:00 8:00 in 10:00
9:0010:00

19:00 (TOR, ČET 7:30)
8:00, 10:00 in 19:00

ŽALEC: cerkev sv. MIKLAVŽA
sites.google.com/site/zupnijazalec



18:30 8:00, 10:00 in 18:30 8:00 in 10:00

9:00


skofija-sobota.si


MURSKA SOBOTA: Murska Sobota;

MURSKA SOBOTA: stolna cerkev sv. NIKOLAJA
www.sv-nikolaj.si


7:00, (12:00 Exodus TV) in 18:00
8:00, 10:00 in 18:00 7:00, 8:30, 10:00 in 18:00
Adoracija 8:0017:00
in 9:0010:00

7:00 in 19:00
7:00, 10:00 in 19:00
7:00, 8:30, 10:00 in 19:00

LENDAVA: Lendava, Turnišče;

LENDAVA: cerkev sv. KATARINE ALEKSANDRIJSKE
zupnija-lendava.si

zoom 18:00 10:00
16:0017:00
18:00 zoom večernice
16:0017:00

19:00
8:00 in 10:00

TURNIŠČE: cerkev MARIJE VNEBOVZETE
zupnija-turnisce.rkc.si


(6:00 Klarise), 7:30 in 18:00
* in * 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 15:00 in 16:00 (18:00 Klarise)
* Brezovica, Gomilica, Lipa, Nedelica, Renkovci in Turnišče

7:30 in 19:00 (6:00 pri klarisah)
7:00, 9:00, 10:30 in (18:00 pri klarisah)

LJUTOMER: Ljutomer, Veržej

LJUTOMER: cerkev sv. JANEZA KRSTNIKA
ljutomer.zupnija.info


8:00 in 18:00 8:00, 10:00 in 18:00 7:00, 8:30 in 10:00

10:00

VERŽEJ: cerkev sv. MIHAELA
marianum.si


7:30 in 17:30 9:30 in 17:30 7:00, 9:30 in 17:30

10:00


kath-kirche-kaernten.at/krska_skofija

DOBRLA VAS: samostanska cerkev MARIJINEGA VNEBOVZETJA
kath-kirche-kaernten.at/pfarren/pfarre/C2924


18:00 9:00 9:00

9:00

KAPLA OB DRAVI: župnijska cerkev
kath-kirche-kaernten.at/pfarren/pfarre/C2962


18:00 10:00

10:00

ŠT. VID V PODJUNI: farna cerkev ŠENTPRIMOŽ
kath-kirche-kaernten.at/pfarren/pfarre/C2936



18:30 9:30 in 18:30 9:30

9:00


gorizia.chiesacattolica.it

ŠTANDREŽ: cerkev sv. ANDREJA
//



diocesi.trieste.it/slo/ OGLAS.it - Slovenske župnije v Tržaški škofiji

DOBERDOB: cerkev sv. MARTINA
zskpgo.eu

10:00

DOLINA pri Trstu: cerkev sv. URHA
dolina-pieve.eu

SOB 20:00
10:00

OPČINE: cerkev sv. JERNEJA
//

9:00 (slo) in 11:00 (itl)

REPENTABOR: cerkev BLAŽENE DEVICE MARIJE VNEBOVZETE
//

10:00



Slovenska katoliška župnija Stuttgart: sv. CIRIL IN METOD
skm-stuttgart.de


10:00 10:00

na FB
10:00



Slovenska katoliška župnija München
//


11:30 Nürnberg; 15:30 München; 17:00 Ingolstadt


16:00


Slovenska katoliška misija: sv. CIRIL IN METOD
//


10:00 10:00

19:00
10:00



svobodnaslovenija.com.ar mladi:

sites.google.com/view/robertbrest/sv-maše

, 10:00 , , in 20:00 10:00 in 20:00

10:00

Slovenski Dom San Martín
//

sites.google.com/view/robertbrest/sv-maše

, 10:00 , , in 20:00 10:00 in 20:00

ob 10:00 ali 20:00
10:00

MARIJE KRALJICE v Lanusu (Parroquia Maria Reina)
//


18:00 9:00
17:00

17:00
18:00
9:00

Slovenska mladina v Argentini
//




MELBVOURNE - KEW
glasslovenije.com.au/versko-melbourne.htm


10:00 10:00

10:00



St. Gregory The Great Slovenian Catholic Church: cerkev sv. GREGORJA VELIKEGA
carantha.com


10:00 10:00

10:00



BREZMADEŽNE S ČUDODELNO SVETINJO - Toronto
ourladyofmm.com


13:00 13:00

14:00
15:00



Slovensko versko središče
lemont-svs.org


14:00 in 18:00

11:00



Slovenska Pristava
slovenskapristava.org


10:00

16:00



SVETE MARIJE VNEBOVZETE
stmaryscollinwood.com


10:00

16:00



SVETEGA VIDA
saintvitus.org


9:00

10:00


SVETI SEDEŽ